Статьи

Осмотр имущества (огляд майна)

Огляд майна – виявлення, визначення та фіксування загального зовнішнього, часткового або повного внутрішнього вигляду, стану, значення та статусу ознак, що відрізняють певний вид майна від інших (родових ознак), конкретних індивідуальних характеристик. Також огляд майна визначає просторове знаходження у порівнянні із значимими в даній місцевості об’єктами або цінність певного об’єкту для даної географічно-економічної місцевості, соціальної громади, виробничого потенціалу на підставі відомих фактів щодо статусу таких показників.

Проверка имущества (перевірка майна)

Перевірка майна не відрізняється від огляду майна. Перевірка майна включає в себе огляд майна.

Перевірка майна не відрізняється від огляду майна. Перевірка майна включає в себе огляд майна.

Перевірка майна – огляд майна та з’ясування правового статусу / та або наявності обмежень щодо майна, яке перевіряється. За бажанням замовника також можуть проводитись необхідні для даного майна експертизи, сертифікації, дослідження.

Охрана и мониторинг имущества с помощью GSM сетей

В представленной аналитической статье рассказывается об основных методах и способах организации охраны объектов движимого и недвижимого имущества и способах уведомления о проишествии с помощью передачи с объектов охраны тревожных сообщений владельцу имущества или на Пульт Централизованного Наблюдения (ПЦН), используя GSM канал.