Транспортировка изъятого имущества и сопровождение передачи в лизинг

Актуально

Шановні пані та панове !

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Ваші активи» в особі директора Герасименка Олега Петровича засвідчує Вам свою повагу та має честь запропонувати Вам послуги транспортування вилученого з лізингу майна.

В межах даної послуги ми беремо на себе наступні роботи та послуги:

  • пошук водіїв / транспортної компанії з достатнім рівнем кваліфікації та наявністю відповідної техніки та дозволів на керування певної категорії, досвіду подібної роботи;
  • організація та контроль комплектації та підготовки до транспортування / перевезення (закупка та заміна колес, акумуляторів, масел та подібне);
  • супроводження під час перевезення (технічна допомога).

Ми співпрацюємо з транспортними компаніями та приватними особами в даному напрямку вже більше 2-х років. Нам важливе таке співробітництво, тому й в подальшому ми готові йти назустріч в багатьох питаннях, таких як послуги з моніторингу, проведення / супроводження обстежень майна, інспекцій, управління майном. Всі послуги в напрямку роботи із майном до Вашої уваги !

Також прошу звернути увагу на послугу супроводження передавання майна клієнту. За Вашим уповноваженням ми фіксуємо (на папері та фото, в разі потреби - відео) комплектність, стан об’єкту лізингу, під підпис передаємо реєстраційні документи та ключі. Вартість послуги дорівнює вартості моніторингу (ціни додаються), для тестування пропонуємо скористатися спеціальною ціною – в розмірі 80 % від звичайної для 20 об’єктів, що передаватимуться протягом наступного за датою листа місяця.

 

Сподіваюсь на співпрацю та бажання отримувати послуги високої якості !

 

 

 

 

Директор                                                                 О.П. Герасименко

 

 

+380(44) 355-0731

Oleg.Gerasimenko@your-assets.com.ua

 

 

Файл предложения: